نمایشگاه intersec دبی

توضیحات:

 • نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی (Intersec) از ۲۹ دی الی ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی (Intersec) نمایشگاهی پیشرو در حوزه ی امنیت و ایمنی در سراسر جهان است. این نمایشگاه با بیش از ١٢٠٠ غرفه دار، بزرگترین نمایشگاه در صنعت ایمنی و امنیت به حساب می آید. بازدید کنندگان از بیش از ١١٨کشور دنیا در این نمایشگاه حضور می یابند و بالا بودن تعداد بازدید کنندگان تجاری بین المللی بیانگر اهمیت این نمایشگاه است. در این نمایشگاه می توان از ابداعات و اختراعات، فناوری های نوین و پیشرفته و محصولات بسیاری که در این حوزه کاربرد دارند، بازدید به عمل آورد. محصولات و تجهیزات بسیاری در این نمایشگاه در زمینه های مختلف از قبیل: امنیت تجاری، امنیت اطلاعات، آتش نشانی و نجات، ایمنی و بهداشت و امنیت داخلی و پلیس وجود دارد که توسط تولیدکنندگان بزرگ و به نام این صنعت ارائه می شود که سعی دارند بهترین و رقابتی ترین قیمت ها را به بازدید کنندگان عرضه کنند. نمایشگاه ایمنی و امنیت دبی این فرصت را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد تا با حضور در آن بتوانند با بقیه تجار فعال در این صنعت ارتباط برقرار کرد و به توسعه تجارت بپردازند.

  در دوره قبلی این نمایشگاه ۱۳۰۰ غرفه‌گذار از ۵۹ کشور از جمله ۱۸ نفر از ۲۰ شرکت برتر امنیتی در جهان در فضایی به وسعت ۵۱ هزار مترمربع پذیرای ۳۰ هزار  بازرگان و بازدید کننده متخصص بودند. نمایشگاه اینترسک هرساله توسط موسسه Messe Frankfurtخاورمیانه برگزار می شود و هفت بخش زیر را پوشش می دهد:

  تجهیزات آتش نشانی، امنیت محیطی و فیزیکی، ایمنی و بهداشت، تجهیزات پلیسی، امنیت اطلاعات، خانه هوشمند و اتوماسیون ساختمانی.
  به گفته تحلیلگران ۶WResearch، بازار خاورمیانه برای تجارت و امنیت سایبری، تجهیزات آتش نشانی، راهکارهای خانه هوشمند و هواپیماهای بدون سرنشین، ارزشی بالغ بر ۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۸ داشته اند و به ۱۶٫۴ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۴ افزایش خواهند یافت.
  امنیت تجاری که شامل سیستم های نظارت ویدئویی، کنترل دسترسی و تشخیص ورود به منطقه غیرمجاز می شود بخش عمده ای از این ارقام را به خود اختصاص می دهد. بر اساس این تحقیق ، بازار امنیت تجاری منطقه ای به ارزش ۲٫۹ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۸ به ۷٫۴ میلیارد دلار رسید. این امر به دلیل افزایش سرمایه گذاری های زیربنایی و سیاست های نظارتی دقیق است.
  بازار سیستم های امنیتی و تجهیزات ایمنی در خاورمیانه سالانه به میزان هشت درصد افزایش می یابند که ارزش آن در سال ۲۰۲۴ به میزان ۳ میلیارد دلار خواهد شد، در حالی که بازار امنیت سایبری (از ۱٫۴ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۸ به ۲٫۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۴)، بازار خانه هوشمند (۳۴۴ میلیون دلار تا ۸۶۹ میلیون دلار آمریکا) و هواپیماهای بدون سرنشین (۵۰۷ میلیون دلار تا ۲٫۴ میلیارد دلار) رشد خواهند کرد.
  تمامی این صنایع در نمایش جدید ترین تکنولوژی ها در نمایشگاه Intersec 2019 حضور دارند که با پشتیبانی کلیدی پلیس دبی، شهرداری دبی، آکادمی پلیس دبی و سازمان تنظیم مقررات امنیتی دبی برگزار می گردد.
  به گفته ی Andreas Rex، مدیر نمایشگاه Intersec، مهمترین اهمیت این ایونت سالیانه تعدادی از شرکای بین المللی جدید هستند که در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند.
  انجمن حمایت از محیط زیست (PSSA) و شورای امنیت پاکستان نیز حمایت خود را از Intersec 2019 تأیید کرده اند و در کنار بیش از ۳۵ شریک دولتی بین المللی، انجمن های تجاری و موسسات غیر انتفاعی حرفه ای با هدف پیشبرد بسترهای امنیت، ایمنی، و آتش نشانی حضور پیدا خواهند کرد.
  با توجه به اینکه بیش از ۳۰ هزار بازدید کننده از ۱۲۰ کشور در این نمایشگاه حضور خواهند داشت، انتظار می رود که اینترسک ۲۰۲۰ بزرگترین نمایشگاه تجاری اخیر باشد.


 • تهیه و تنظیم توسط سایا سیستم
  تماس : 03132286518
  انتشار خبر در :